Zawisza Rzgów - Tuszyn 4-3

Dzisiaj rozegraliśmy sparing z zespołem z Tuszyna. Graliśmy trzy razy po 20 minut.

Mecz po raz pierwszyw tym roku zakończył się naszym zwycięstwem. Wygraliśmy 4-3.

Bramki dla Zawiszy zdobyli : Damian Zaniewicz 2 ( debiutant), Patryk Kubas, Krzysztof Kapuścik.

Dwie minuty przed końcem meczu Tuszyn nie wykorzystał rzutu karnego.

Graliśmy w składzie:

Ł.Strycharski (Kuna) - Lewko, Michalski, Zaniewicz - M.Strycharski, Kapuścik, Kubas.

Po meczu rozegraliśmy serię rzutów karnych. Oba zespoły oddały po dziewięć strzałów. W naszej bramce szalał Łukasz Strycharski, który nie przepuścił żadnego strzału !!!. Wygraliśmy 5 - 0.

Dziękuję za grę wszystkim którzy grali. Na boisko ze względu na wiek ( rocznik 2002) nie weszli : Juśkiewicz i Paluch.

Trzeba podkreślić bardzo dobrą pracę sędziego !!!!!!

TRENING W PIĄTEK 15:00 NA ZAWISZY.

P.S.

Sparing z Tuszynem został zorganizowany przede wszystkim dla zawodników z rocznika 2004 którzy mało grają w lidze lub nie są zgłoszeni. .

Niestety większa część piłkarzy na mecz nie przyszła. Szkoda.